Jak dodać artykuł na naszą stronę

Każdy może przesłać nam artykuł w celu dodania na stronie. Jednakże nie każdy zostanie na niej zamieszczony. Zależy nam przede wszystkim na jakości i wartości merytorycznej. Dlatego artykuły, dodawane na stronie, są dokładnie sprawdzane i selekcjonowane.

Dodanie artykułu jest całkowicie bezpłatne. Po prawidłowej weryfikacji zostanie on dodany w ramach portalu darmowyporadnik.pl. Dodatkowo link do artykułu zostanie zamieszony na naszej stronie na facebooku.

Jakie warunki musi spełniać artykuł

1. Wartość merytoryczna. Artykuł ma przede wszystkim zawierać wiedzę czy porady. Dopuszcza się linkowanie oraz reklamowanie ale w granicach zdrowego rozsądku. Nie spamujemy!

2. Treść musi być unikalna. Nie zamieścimy artykułu będącego dokładną kopią już istniejącego tekstu w sieci.

3. Kultura osobista. Artykuł nie może zawierać przekleństw, bezpośrednio obrażać kogokolwiek ani żadnej grupy społecznej

Jak przesłać

Treść artykułu należy przesłać w formie dokumentu umożliwiającego kopiowanie zawartości ( .doc, .odt, .pdf, itp) z umieszczonymi obrazkami w docelowym rozmiarze. Oryginalnej wielkości zdjęcia należy dodać w formie załączników do maila. WAZNE! Musisz posiadać odpowiednie prawa/licencje do zdjęć. Możesz również użyć darmowych zdjęć ze specjalnych, stockowych, portali internetowych. Wówczas zamieść link do takiego zdjęcia w treści maila.

Jeżeli w treści mają pojawić się linki należy zaznaczyć je w wyraźny sposób. Najlepiej w poniższej formie

[[link='www.adres-docelowy.pl' tytul="tytuł linku"]]treść linku[[/link]]

Artykuł może zawierać podpis ( imie, nazwisko, firma, organizacja itp) ale aby pojawił się na stronie musi być wyraźnie wyrażona zgoda na zamieszczenie tej informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z publikacji podpisu wysyłając do nas email, ze stosowną informacją, na ten sam adres podany poniżej

Gotowy artykuł prześlij na adres zgloszenia(a)darmowyporadnik.pl. Nie zapomnij zastąpić (a) małpą.

Promowanie artykułu

Poza darmowym dodaniem artykułu, zachęcamy do skorzystania z dodatkowej opcji, jaką jest jego promowanie. Więcej na ten temat można znaleźć tutaj

UWAGA WAŻNE!

Pamiętaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.

Wysyłając artykuł zgadzasz się na zamieszczenie go na stronie oraz na zdjęć dołączonych do treści.

Do zamieszczonego artykułu, w miejscu wybranym przez nas, zostaną dodane reklamy tak aby nie wpływały na wartość merytoryczną.

Zastrzegamy sobie prawo do formatowania zawartości oraz ingerencji w treść artykułu w przypadku błędów stylistycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych i innych drobnych błędów nie wpływających na wartość merytoryczną artykułu.