Darmowe kryptowaluty - jak je zdobyć?

Otrzymanie darmowych jednostek kryptowalut można porównać do konferencji prasowej. Większość osób pojawia się tam dla darmowych upominków i poczęstunku. Gadżety, które dostajemy nieodpłatnie są nagrodą za poświęcony czas. Podobnie jest z darmowymi kryptowalutami.

Ucz się z pakietem edukacyjnym CryptoEddu

“You know nothing, Jon Snow” powiedziała Ygritte w “Grze o tron”. To zdanie może usłyszeć każda osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę z inwestowaniem. Na początku tej drogi potrzebujesz sporej dawki wiedzy, żeby jak najlepiej ulokować pieniądze. Gdzie znajdziesz więcej informacji niż w kompleksowym pakiecie edukacyjnym? Pakiet CryptoEddu, który kupiłem na stronie www.thebestvouchers.com, to jednak nie tylko ebooki i dostęp do webinarów, ale również darmowa jednostka Ripple, którą możesz odebrać tuż po zakończeniu nauki podstaw inwestowania.

Graj w gry

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że grając w gry online mogą na tym zarabiać. Wystarczy, że skorzystasz z konkretnej platformy gamingowej (np. D’AlienGames), a im dłużej będziesz jej użytkownikiem, tym więcej Bitcoinów zasili Twoje konto. Do wyboru jest kilkaset gier, a na samą platformę wystarczy się zalogować (bez konieczności rejestracji).

Oglądaj reklamy

To jeden z prostszych sposobów, żeby zyskać trochę jednostek kryptowaluty. Wystarczy, że będziesz odtwarzać video przez określony czas i… już! Każda obejrzana reklama to pewny zysk, ale ilość wirtualnej waluty, którą otrzymasz różni się w zalezności od stawki, którą przyjął reklamodawca. To idealna opcja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w świecie kryptowalut. Poza tym, nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności.

Ucz się o blockchain

Inicjatywy takie jak przygotowała niedawno firma Coinbase Earn, mają na celu przede wszystkim edukację. Osoby, które chcą otrzymać darmową kryptowalutę, muszą najpierw nauczyć się podstaw ich funkcjonowania. Przy okazji zyskują też wiedzę na temat technologii blockchain, która jest coraz powszechniej obecna w naszym życiu. Zadania i quizy mogą rozwiązywać już osoby mieszkające m.in. w USA, Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Hong Kongu.